KIM JESTEŚMY?

 
Misją EcoGroup jest poprawa poziomu oraz jakości życia naszych klientów, w oparciu o ekologiczne rozwiązania. Wiemy, że troska o środowisko naturalne to konieczność! Nasze obecne postępowanie ma wpływ na przyszłe pokolenia, dlatego należy zrobić wszystko, aby zadbać o czystość otoczenia, ograniczenie emisji zanieczyszczeń oraz zmniejszenie zużycia wody i energii. Tylko w taki sposób możliwa jest ochrona oraz odnowienie zasobów przyrody, które będą służyły następnym generacjom. W EcoGroup skupiamy ludzi propagujących ekologiczne, a zarazem ekonomiczne rozwiązania, przyczyniające się do polepszenia stanu środowiska. Decydując się na nasze usługi zyskujesz pełne wsparcie profesjonalistów, w każdej fazie projektu. Jesteśmy z Tobą na etapie doradztwa, projektowania, kupna oraz montażu. Ponadto zapewniamy serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny. Zadbaj o przyszłość wraz z EcoGroup!
 
3824

FOTOWOLTAIKA

Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom, bezobsługowe panele fotowoltaiczne generują energię elektryczną pochodzącą z energii słonecznej.

Czytaj więcej

POMPY CIEPŁA

Ogrzewanie i klimatyzacja w jednym urządzeniu? Dodatkowo przynoszącym oszczędności? Takie możliwości gwarantuje instalacja pompy ciepła.

Czytaj więcej

KOLEKTORY SŁONECZNE

Budowa instalacji solarnej opiera się na dwóch spójnych elementach. Kolektorach słonecznych oraz zbiorniku ciepłej wody użytkowej (c.w.u).

Czytaj więcej

REKUPERACJA

Rekuperator stanowi centralę wentylacji mechanicznej. Dzięki wymiennikowi dochodzi do odzyskania energii na skutek przekazywania energii pomiędzy dwoma strumieniami powietrza. Dzięki swojej innowacyjności coraz chętniej jest wykorzystywany na rynku budowlanym.

Czytaj więcej

STACJE ŁADOWANIA SAMOCHODÓW ELEKTRYCZNYCH

Wychodząc naprzeciw innowacji oraz wspierając przyszłość transportu w ofercie EcoGroup pojawiły się stacje ładowania samochodów elektrycznych. Pojazdy z napędem elektrycznym to przyszłość, która jest przyjazna środowisku.

Czytaj więcej

PROJEKTOWANIE

Najczęstszą wątpliwością, z jaką spotykamy się wśród naszych Klientów są wizualne aspekty instalacji. EcoGroup wraz z Greentechnologic spieszy rozwiać wątpliwości. Realizację każdego z projektów rozpoczynamy od rozpoznania indywidualnych potrzeb Klienta.

Czytaj więcej