4178

FOTOWOLTAIKA

Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom, bezobsługowe panele fotowoltaiczne generują energię elektryczną pochodzącą z energii słonecznej. Jak to możliwe? Fotony, czyli minimalne wiązki światła padają na płytkę krzemową, z której skonstruowane są ogniwa fotowoltaiczne.
CZYTAJ WIĘCEJ

4255

POMPY CIEPŁA

Ogrzewanie i klimatyzacja w jednym urządzeniu? Dodatkowo przynoszącym oszczędność dla domowego budżetu? Takie możliwości gwarantuje instalacja pompy ciepła. Podejmując decyzję dotyczącą wyboru sposobu ogrzewania pomieszczenia warto przeanalizować roczny bilans energetyczny budynku.
CZYTAJ WIĘCEJ

4136

KOLEKTORY SŁONECZNE

Budowa instalacji solarnej opiera się na dwóch spójnych elementach. Kolektorach słonecznych oraz zbiorniku ciepłej wody użytkowej (c.w.u). Ten najczęściej znajduje się w kotłowni. Zadaniem kolektorów jest odbieranie promieni słonecznych.
CZYTAJ WIĘCEJ

4261

REKUPERACJA

Rekuperator stanowi centralę wentylacji mechanicznej. Dzięki wymiennikowi dochodzi do odzyskania energii na skutek przekazywania energii pomiędzy dwoma strumieniami powietrza. Dzięki swojej innowacyjności coraz chętniej jest wykorzystywany na rynku budowlanym.
CZYTAJ WIĘCEJ

3975

STACJE ŁADOWANIA SAMOCHODÓW ELEKTRYCZNYCH

Wychodząc naprzeciw innowacji oraz wspierając przyszłość transportu w ofercie EcoGroup pojawiły się stacje ładowania samochodów elektrycznych. Pojazdy z napędem elektrycznym to przyszłość, która jest przyjazna środowisku.
CZYTAJ WIĘCEJ

3856

PROJEKTOWANIE

Najczęstszą wątpliwością, z jaką spotykamy się wśród naszych Klientów są wizualne aspekty instalacji. EcoGroup wraz z Greentechnologic spieszy rozwiać wątpliwości. Realizację każdego z projektów rozpoczynamy od rozpoznania indywidualnych potrzeb Klienta.
CZYTAJ WIĘCEJ